Delegačný list č. 10 2017/2018
07.10.2017, Matej Krško

Delegačný list č. 10 2017/2018

I. trieda, dospelí, 8.10.2017, o 14.30 hod, 10.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Kotešová P. Chlmec   Hollý Nemček    
Zástranie Bitarová   Sikora Širanec    
K. Poruba Stráža   Ondák L. Mihálik A.    
Gbeľany Bánova "B"   Michal J. Rojík D.    
Nededza L. Lúčka   Matula Kmetík    
H. Hričov Kolárovice odložené        

 

II. trieda, dospelí, 8.10.2017, o 14.30 hod 10.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Hvozdnica Petrovice   Mitúch Blaško   Capko
Jablonové Mojš   Lonc Milo    
Rašov Turie   Holeš Vlasatý    
Divina D. Pole   Franek Hyllová    
Krasňany Hôrky   Michal M. Žitník    
Hliník Hlboké   Hrobárik Durmis    
N. Lúčka Teplička "B"   Martinec R. Žiak   Franek

 

III. trieda, skupina „A“, dospelí, 8.10.2017, o 14.30 hod 10.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Stráňavy "B" Ďurčiná   Jaroščiak      
Kunerad D. Tižina   Veselý      
Zádubnie Trnové   Kúdelka      
Babkov Podhorie   Bednárik Rojík F.   Tavač

 

III. trieda, skupina „B“, dospelí, 8.10.2017, o 14.30 hod 10.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
D. Hričov Hrabové   Mikurda      
Pšurnovice Súľov   Kaštan      
Brodno Divinka-Lalinok   Muráň      
Ovčiarsko H. Podhradie   Baugantner      

 

I. trieda, dorast, 8.10.2017, o 11.30 hod. 10.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Krasňany Hôrky 07.10 Hyllová Muráň    
Hvozdnica Terchová 07.10-14:30 Kaštan Blaško    
Lietava L. Lúčka 07.10-14:30 Vlasatý Matula    
V, Rovné Bytčica   Blaško Mitúch    
Kotešová P. Chlmec   Nemček Hollý    
Divina Bitarová   Franek Hyllová    
Hliník Hlboké   Durmis Hrobárik    

 

II. trieda dorast, 8.10.2017, o 11.30 hod., 1.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
H. Hričov RT Konská 07.10-14:30 Mihálik A. Veselý    
Hrabové D. Hričov   Vlasatý Holeš    
Trnové Turie   Kmetík Matula    
D. Tižina Ovčiarsko   Martinec R. Poštek    

 

I. trieda, žiaci, 8.10.2017, o 10.00 hod., 10.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
V, Rovné Bytčica   Blaško      
RT Konská Zbyňov   Veselý      
H. Hričov D. Pole   Mikurda      
Hvozdnica Predmier   Mitúch      
Krasňany Hôrky   Poštek      
Hliník Stráňavy   Kaštan      
Nededza Štiavnik   Martinec R.      

 

II. trieda sk. A, žiaci, 8.10.2017, o 10.00 hod., 10.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Trnové L. Lúčka   Sikora      
Ďurčiná Turie   Mihálik A.      
D. Tižina Babkov   Muráň      
K. Poruba Stráža   Ondák L.      
Strečno Podhorie   Milo      
Višňové Lietava   Kúdelka      
Kunerad Mojš 12:30 Veselý      

 

II. trieda sk. B, žiaci, 8.10.2017, o 10.00 hod. 10.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Jablonové Petrovice   Nemček      
Kotešová P. Chlmec   Hollý      
Rašov Kolárovice   Hrobárik      
Súľov Ovčiarsko   Vlasatý      
Divinka-Lalinok Zádubnie   Mikurda      

 

I. trieda, MŽ, 7.10.2017, o 10.00 hod. 8.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Predmier L. Lúčka   Kaštan      
Podhorie RT Konská   Baugantner      
Hliník KŠK Žilina   Hrobárik      
Strečno Rosina   Milo      

 

Dohrávky – predohrávky  ObFZ: 

Zástranie – Bánová „B“ / muži / - 8. kolo, 6.10.2017 o 16.00 hod. – Kúdelka, Franek 
Podhorie – Babkov / muži / - 1. kolo, 6.10.2017 o 16.00 hod. – Lonc ,Baugantner, Žitník
Ovčiarsko – Súľov / muži / - 8. kolo, 6.10.2017 o 16.00 hod. – Ondák , Hollý
Hôrky – Bitarová / dorast / - 3. kolo, 5.10.2017 o 16.00 hod. – Vlasatý, Kúdelka
Bytčica – Terchová / dorast  / - 8. kolo, 5.10.2017 o 16.00 hod. – Poštek, Holeš
Bytčica – D. Pole / žiaci / - 8. kolo, 6.10.2017 o 16.00 hod. - Durmis
Hvozdnica – Stráňavy / žiaci / - 8. kolo, 5.10.2017 o 16.00 hod. - Matula
Hliník – Nededza / žiaci / - - 8. kolo, 5.10.2017 o 16.00 hod. – Forbak
D. Tižina – Podhorie / žiaci / - - 8. kolo, 6.10.2017 o 16.15 hod. – Hyllová 
Kolárovice – P. Chlmec / žiaci / - 7. kolo, 6.10.2017 o 16.00 hod. - Hrobárik

MFS riadené SsFZ B. Bystrica:

K. Poruba  - S. Bystrica / dorast / - 10. kolo, 7.10.2017 o 10.00 hod. – Perexta, Nemček
Rajec – Vysoká n/ Kys. / dorast / - 10. kolo, 7.10.2017 o 14.30 hod. – Rojík F., Žeriava
Rajec – Turzovka / žiaci / - 10. kolo, 7.10.2017 o 10.00 hod. – Rojík F.
MŠK Žilina „C“  / žiaci / - 10. kolo, 7.10.2017 o 10.00 hod. – Blaško
Terchová – Čadca / žiaci / - 10. kolo, 7.10.2017 o 10.00 hod. - Veselý

Prečítané: 71x
Zväzové novinky