Delegačný list č. 11 2017/2018
14.10.2017, Matej Krško

Delegačný list č. 11 2017/2018

I. trieda, dospelí, 15.10.2017, o 14.30 hod, 11.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Bánová "B" Nededza 14.10. Rojík F. Mitúch   Capko
L. Lúčka V. Rovné   Kúdelka Sikora    
Stráža Gbeľany   Martinec R. Rojík F.   Tavač
Bitarová K. Poruba   Zemiak Holeš    
Kolárovice Zástranie HP Zástranie Šupej Bryndziar    
P. Chlmec H. Hričov   Ondák Krajník   Capko

 

II. trieda, dospelí, 15.10.2017, o 14.30 hod 11.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Teplička "B" Hvozdnica   Koleno      
Hlboké N. Lúčka   Baugantner Mikurda    
Hôrky Hliník   Nemček Lonc    
D. Pole Krasňany   Hrivo P.      
Turie Divina   Kmetík Durmis    
Mojš Rašov   Hyllová Muráň    
Petrovice Jablonové   Mihálik A. Hollý    

 

III. trieda, skupina „A“, dospelí, 15.10.2017, o 14.30 hod 11.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Lietava Babkov   Matula      
Podhorie Zádubnie   Milo      
Trnové Kunerad   Žiak      
D. Tižina Ďurčiná   Žitník      

 

III. trieda, skupina „B“, dospelí, 15.10.2017, o 14.30 hod 11.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Ovčiarsko D. Hričov   Kaštan      
H. Podhradie Brodno   Michal M.      
Divinka - Lalinok Pšurnovice   Hrobárik      
Súľov Hrabové   Blaško      

 

I. trieda, dorast, 15.10.2017, o 11.30 hod. 11.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
P. Chlmec Hvozdnica 14.10 Hrobárik Kaštan    
Hôrky Hliník 14.10-14:30 Lonc Blaško    
Bytčica Kotešová 14.10-14:30 Milo Baugantner    
L. Lúčka V. Rovné   Sikora Kúdelka    
Hlboké Lietava   Mikurda Baugantner    
Bitarová Krasňany   Holeš Zemiak    
Terchová Divina   Muráň Hyllová    

 

II. trieda dorast, 15.10.2017, o 11.30 hod., 2.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
H. Hričov Hrabové 14.10-14:30 Hollý Matula    
RT Konská Stráža   Matula Milo    
Ovčiarsko Podhorie   Kaštan Hrobárik    
Turie D. Tižina   Durmis Kmetík    
D. Hričov Trnové   Michal M. Blaško    

 

I. trieda, žiaci, 15.10.2017, o 10.00 hod., 11.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Štiavnik V. Rovné   Mitúch      
Stráňavy Nededza 14.10-10:00 Ondák      
Hôrky Hliník   Hollý      
Predmier Krasňany   Nemček      
D. Pole Hvozdnica   Forbak      
Zbyňov H. Hričov   Kmetík      
Bytčica RT Konská   Mihálik A.      

 

II. trieda sk. A, žiaci, 15.10.2017, o 10.00 hod., 11.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Lietava Trnové   Sikora      
Podhorie Višňové   Martinec R.      
Stráža Strečno   Franek      
Babkov K. Poruba   Rojík F.      
Turie D. Tižina   Durmis      
L. Lúčka Kunerad   Kúdelka      
Mojš Ďurčiná odložené        

 

II. trieda sk. B, žiaci, 15.10.2017, o 10.00 hod. 11.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
D. Hričov Jablonové   Škvarek      
Ovčiarsko Divinka - Lalinok   Kaštan      
Kolárovice KŠK Žilina HP Zástranie Lonc      
P. Chlmec Rašov   Hrobárik      
Petrovice Kotešová   Blaško      

 

I. trieda, MŽ, 15.10.2017, o 10.00 hod. 9.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
KŠK Žilina Strečno HP Strečno Sikora      
RT Konská Hliník   Rojík F.      
L. Lúčka Podhorie   Baugantner      
Gbeľany Predmier   Milo      

 

Dohrávky – predohrávky  ObFZ: 
Kolárovice – P. Chlmec / muži / - 7. kolo, zrušené
Krasňany – Teplička „B“ / muži / - 8.kolo, 13.10.2017 o15.00 hod. – Martinec R., Hollý
D. Tižina – Babkov / muži / - 8.kolo, 13.10.2017 o 15.00 hod. – Matula, Kúdelka
KŠK Žilina – Podhorie /  ml. žiaci / - 7.kolo,11.10.2017 o 16.30 hod. - Baugantner

Prečítané: 92x