Delegačný list č. 12 2017/2018
23.10.2017, Matej Krško

Delegačný list č. 12 2017/2018

I. trieda, dospelí, 22.10.2017, o 14.00 hod, 12.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
V. Rovné Kotešová   Matula Hyllová   Macek
Zástranie P. Chlmec   Mitúch Kmetík    
K. Poruba Kolárovice   Michal M. Lonc    
Gbeľany Bitarová   Hollý Závodský    
Nededza Stráža   Botka Mihálik A.    
L. Lúčka Bánová "B"   Žiak Milo    

 

II. trieda, dospelí, 22.10.2017, o 14.00 hod 12.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Hvozdnica Jablonové   Vlasatý Rojík F.   Cimprich
Rašov Petrovice   Bryndziar Žitník    
Divina Mojš   Ondák      
Krasňany Turie   Muráň      
Hliník D. Pole   Kúdelka Baugantner    
N. Lúčka Hôrky   Holeš      
Teplička "B" Hlboké   Rojík D. Durmis    

 

III. trieda, skupina „A“, dospelí, 22.10.2017, o 14.00 hod 12.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Stráňavy D. Tižina   Sikora      
Ďurčiná Trnové   Michal J.      
Kunerad Podhorie   Kaštan     Capko
Lietava Zádubnie   Hrobárik      

 

III. trieda, skupina „B“, dospelí, 22.10.2017, o 14.00 hod 1.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Divinka-Lalinok H. Podhradie 21.10.-13:30 Hollý Vlasatý    
Pšurnovice D. Hričov   Mikurda      
Hrabové Brodno   Nemček Koleno   Tavač
Súľov Ovčiarsko   Blaško      

 

I. trieda, dorast, 22.10.2017, o 11.30 hod. 12.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Krasňany Terchová 21.10. Lonc Hyllová    
Hvozdnica Bytčica 21.10.-14:00 Kaštan Bryndziar    
Lietava Hôrky 21.10.-14:00 Mitúch Blaško    
V. Rovné Kotešová   Hyllová Matula    
Divina P. Chlmec   Vaškovič Ondák    
Hliník Bitarová   Baugantner Kúdelka    
L. Lúčka Hlboké   Milo Žiak    

 

I. trieda, žiaci, 22.10.2017, o 10.00 hod., 12.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
V. Rovné RT Konská   Hyllová Takáč    
H. Hričov Bytčica   Michal J. Bříza    
Hvozdnica Zbyňov   Mitúch Bajtoš    
Krasňany D. Pole   Muráň      
Hliník Predmier   Kúdelka      
Nededza Hôrky   Hollý      
Štiavnik Stráňavy 09.30 Vaškovič      

 

II. trieda sk. A, žiaci, 22.10.2017, o 10.00 hod., 12.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Trnové Kunerad   Durmis      
Ďurčiná L. Lúčka   Kaštan      
D. Tižina Mojš   Lonc      
K. Poruba Turie   Hrobárik      
Strečno Babkov   Poštek      
Višňové Stráža   Mihálik A.      
Lietava Podhorie   Sikora      

 

II. trieda sk. B, žiaci, 22.10.2017, o 10.00 hod. 12.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
KŠK Žilina P. Chlmec 21.10. Baugantner      
Jablonové Kotešová   Blaško      
Rašov Petrovice   Vlasatý Masiarik    
Súľov Kolárovice   Rojík F.      
D. Hričov Zádubnie   Michal M. Čupec    

 

Dohrávky – predohrávky  ObFZ: 
Bánová „B“ – H. Hričov / muži / - 7.kolo, 20.10.2017 o 15.00 hod. – Zemiak, Martinec R., Blaško
Stráža – Kotešová / muži / - 7.kolo, 20.10.2017 o 15.00 hod. – Vlasatý, Matula, Sikora,  Martinec / DZ /
Kotešová – Bitarová / dorast / - 8.kolo, 20.10.2017 o 15.00 hod. – Michal M., Holeš
H. Hričov – Turie / dorast / - 8.kolo, 21.10.2017 o 14.00 hod. – Nemček, Hrobárik
RT Konská – D. Hričov / dorast / - 8.kolo, 22.10.2017 o 11.30 hod. – Kaštan, Hrobárik
D. Tižina – Podhorie / dorast / - 8.kolo, 22.10.2017 o 11.30 hod. – Holeš, Muráň
Mojš – Ďurčiná / žiaci / - 11.kolo, 20.10.2017 o 15.00 hod. – Milo
Jablonové – P. Chlmec / žiaci / - 8.kolo, 20.10.2017 o 15.00 hod. – Kúdelka
Strečno – RT Konská / ml. žiaci / - 1.kolo,21.10.2017 o 10.00 hod. – Milo

MFS riadené SsFZ:
Rajec – Oščadnica / dorast / - 21.10.2017 o 14.00 hod. – Rojík F., Žeriava
Terchová – Oščadnica / žiaci / - 21.10.2017 o 10.00 hod. – Nemček
Teplička – Čadca „B“ / žiaci / - 22.10.2017 o 10.00 hod. - Nemček

Prečítané: 24x