Delegačný list č. 13 2017/2018
28.10.2017, Matej Krško

Delegačný list č. 13 2017/2018

KR touto cestou upozorňuje rozhodcov , že delegačný list – 13/1 z dôvodu množstva dohrávok vyjde 2.11.2017.

I. trieda, dospelí, 29.10.2017, o 14.00 hod, 13.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Bánová "B" V. Rovné 28.10. Kaštan Michal M. Kúdelka  
Stráža L. Lúčka   Hrobárik Hollý    
Bitarová Nededza   Nemček Matula    
Kolárovice Gbeľany   Michal J. Krajník    
P. Chlmec K. Poruba   Vlasatý Kaštan    
Kotešová H. Hričov   Kmetík Forbak    

 

II. trieda, dospelí, 29.10.2017, o 14.00 hod, 13.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Hlboké Hvozdnica   Franek M. Baugantner    
Hôrky Teplička "B"   Bednárik Širanec    
D. Pole N. Lúčka   Mihálik A. Poštek    
Turie Hliník   Sikora Žiak    
Mojš Krasňany   Ondák Milo    
Petrovice Divina   Muráň Blaško    
Jablonové Rašov   Martinec R. Hyllová   Capko

 

III. trieda, skupina „A“, dospelí, 29.10.2017, o 14.00 hod 13.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Stráňavy "B" Babkov 28.10. HP Mojš Hollý Matula    
Lietava Kunerad   Rojík F.      
Podhorie Ďurčiná   Zemiak     Martinec
Trnové D. Tižina   Michal M.      

 

III. trieda, skupina „B“, dospelí, 29.10.2017, o 14.00 hod 2.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
D. Hričov H. Podhradie   Mikurda      
Ovčiarsko Divinka-Lalinok   Holeš      
Brodno Súľov   Kúdelka Žitník    
Pšurnovice Hrabové   Bryndziar      

 

I. trieda, dorast, 29.10.2017, o 11.30 hod. 13.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
P. Chlmec Krasňany odložené        
Hôrky L. Lúčka 28.10.-14:00 Poštek Milo    
Bytčica Divina 28.10.-14:30 Rojík F. Mihálik A.    
Hlboké V. Rovné 28.10.-10:30 Mitúch Hrobárik    
Bitarová Lietava   Matula Nemček    
Terchová Hliník HP Hliník Poštek Mihálik    
Kotešová Hvozdnica   Forbak Kmetík    

 

I. trieda, žiaci, 29.10.2017, o 10.00 hod., 13.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Stráňavy V. Rovné   Holeš      
Hôrky Štiavnik   Hollý      
Predmier Nededza   Mitúch      
D. Pole Hliník   Blaško      
Zbyňov Krasňany   Rojík F.      
Bytčica Hvozdnica   Vlasatý      
RT Konská H. Hričov   Michal M.      

 

II. trieda sk. A, žiaci, 29.10.2017, o 10.00 hod., 13.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Podhorie Trnové   Zemiak      
Stráža Lietava   Hyllová      
Babkov Višňové   Baugantner      
Turie Strečno   Žitník      
Mojš K. Poruba   Mikurda      
L. Lúčka D. Tižina   Martinec R.      
Kunerad Ďurčiná   Michal J.      

 

II. trieda sk. B, žiaci, 29.10.2017, o 10.00 hod. 13.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Zádubnie Jablonové HP Zástranie Ondák      
Ovčiarsko D. Hričov   Milo      
Kolárovice Divinka-Lalinok   Kaštan      
P. Chlmec Súľov   Kúdelka      
Petrovice KŠK Žilina   Bryndziar      
Rašov Kotešová HP Kotešová Hrobárik      

 

Dohrávky – predohrávky  ObFZ: 
Kolárovice – P. Chlmec / muži / - 7.kolo, 1.11.2017 o 10.00 hod. – Martinec R., Muráň, Marek M.
Jablonové – D. Pole / muži / - 8.kolo, 1.11.2017 o 14.00 hod. – Nemček, Hollý, Vlasatý
Hvozdnica – Hôrky / dorast / - 8.kolo, 27.10.2017 o 15.00 hod. – Vaškovič - odložené
Lietava – L. Lúčka / dorast / - 10.kolo, 31.10.2017 o 14.00 hod. – Vlasatý, Hollý
Turie – D. Hričov / dorast / - 7.kolo, 29.10.2017 o 11.30 hod. – Žiak, Sikora
Kolárovice – P. Chlmec / žiaci – HP P. Chlmec / - 7.kolo, 27.10.2017 o 15.30 hod. -  Baugantner

MFS riadené SsFZ:
Belá – D. Kubín / dorast / - 28.10.2017 o 14.00 hod. – Botka, Nemček
Varín – K. Poruba / dorast  / - 28.10.2017 o 10.00 hod. – Šupej, Blaško
Varín – Rajec / žiaci / - 28.10.2017 o 10.00 hod. – Blaško
Belá – Kys. N. Mesto / žiaci / - 28.10.2017 o 10.00 hod. - Nemček

Prečítané: 50x
Zväzové novinky