Delegačný list č. 3 2017/2018

02.09.2017, Matej Krško

I. trieda, dospelí, 1.9.2017, o 15.30 hod., 1.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Zástranie Kotešová 14:00 Behančin Sikora Bryndziar Meliš
H. Hričov V. Rovné   Hrobárik Mitúch Vaškovič Cimprich
K. Poruba Bytčica   Ondák Mihálik A.    
Gbeľany P. Chlmec   Hreus Koleno    
Nededza Kolárovice   Rojík F. Zemiak    
L. Lúčka Bitarová   Matula Hollý    
Bánova "B" Stráža   Kaštan Kmetík Blaško Macek

 

II. trieda, dospelí, 1.9.2017, o 15.30 hod., 1.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Rašov Hvozdnica   Nemček Kúdelka Hýllová  
Divina Jablonové   Širanec Milo    
Krasňany Petrovice   Forbak Michal M.    
Hliník Mojš   Mahút Krajči    
N. Lúčka Turie   Žiak Muráň    
Teplička "B" D. Pole   Franek Závodský    
Hlboké Hôrky   Jaroščiak Šašvary    

 

III. trieda, skupina „A“, dospelí, 1.9.2017, o 15.30 hod., 1.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Ďurčiná Stráňavy "B"   Veselý Baugantner    
D. Tižina Kunerad   Heidler Holeš    
Trnové Zádubnie   Mičian Durmis   Franek
Podhorie Babkov   Lonc Mikurda Žitník  

 

I. trieda, dorast, 1.9.2017, o 12.30  hod., 1.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Hvozdnica V. Rovné   Kúdelka Nemček    
Divina Kotešová   Milo Širanec    
Krasňany Bytčica   Michal M. Forbak    
Hliník P. Chlmec   Krajči Mahút    
Lietava Terchová   Mikurda Lonc    
L. Lúčka Bitarová   Hollý Matula    
Hlboké Hôrky   Šašvary Jaroščiak    

I. trieda, žiaci, 1.9.2017, o 10.00 hod 1.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
H. Hričov V. Rovné   Blaško      
Hvozdnica RT Konská   Mitúch      
Krasňany Bytčica   Muráň      
Hliník Zbyňov   Mahút      
Nededza D. Pole   Sikora      
Štiavnik Predmier   Vaškovič      
Stráňavy Hôrky   Hollý      

 

II. trieda sk. A, žiaci, 1.9..2017, o 10.00 hod 1.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Ďurčiná Trnové   Rojík F.      
D. Tižina Kunerad   Hýllová      
K. Poruba L. Lúčka   Kmetík      
Strečno Mojš   Poštek      
Višňové Turie   Durmis      
Lietava Babkov   Mikurda      
Podhorie Stráža   Lonc      

II. trieda sk. B, žiaci, 1.9..2017, o 10.00 hod. 1.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Rašov Jablonové   Kaštan      
KŠK Žilina Kotešová   Baugantner      
Súľov Petrovice   Krajči      
Divinka-Lalinok P. Chlmec   Heidler      
Zádubnie Ovčiarsko   Ondák      

 

image
Prečítané: 7x
Zväzové novinky