Delegačný list č. 4 2017/2018

02.09.2017, Matej Krško

I. trieda, dospelí, 3.9..2017, o 15.30 hod, 5.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
K. Poruba V. Rovné   Hollý Kaštan    
Gbeľany Zástranie   Kmetík Lonc    
Nededza H. Hričov   Michal M. Veselý    
L. Lúčka Kotešová   Žiak  Mihálik A.    
Bánová "B" Bytčica   Jaroščiak Bryndziar    
Stráža P. Chlmec   Kúdelka Ondák    
Bitarová Kolárovice   Zemiak Rojík F.    

 

II. trieda, dospelí, 3.9..2017, o 15.30 hod, 5.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Krasňany Hvozdnica   Heidler      
Hliník Divina   Vaškovič      
N. Lúčka Rašov   Matula Mičian    
Teplička "B" Jablonové   Holeš      
Hlboké Petrovice   Hrobárik Mitúch   Capko
Hôrky Mojš   Blaško      
D. Pole Turie   Sikora Durmis   Macek

 

III. trieda, skupina „A“, dospelí, 3.9.2017, o 15.30 hod 5.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Trnové Stráňavy "B"   Milo      
Podhorie D. Tižina   Hýllová      
Lietava Ďurčiná   Nemček      
Babkov Zádubnie   Baugantner      

 

III. trieda, skupina „B“, dospelí, 3.9.2017, o 15.30 hod 5.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Súľov D. Hričov   Mikurda      
Divinka-Lalinok Hrabové   Muráň P.      
H. Podhradie Pšurnovice   Žitník      
Ovčiarsko Brodno   Mahút     Martinec

 

I. trieda, dorast, 3.9.2017, o 12.30  hod. 5.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Krasňany V. Rovné   Heidler      
Hliník Divina   Vaškovič      
Lietava Hvozdnica   Nemček      
L. Lúčka Kotešová   Mihálik A. Žiak     
Hlboké Bytčica   Mitúch Hrobárik    
Hôrky P. Chlmec   Blaško      
Bitarová Terchová   Rojík F. Zemiak    

 

II. trieda dorast, 3.9.2017, o 12.30 hod. 5.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Stráža D. Hričov 02.09. Nemček Sikora    
Trnové RT Konská   Milo      
D. Tižina Hrabové   Ondák Kúdelka    
Podhorie H. Hričov   Hýllová      
Ovčiarsko Turie   Durmis Sikora    

 

I. trieda, žiaci, 3.9.2017, o 10.00 hod 5.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Krasňany V. Rovné   Heidler      
Hliník Hvozdnica   Vaškovič      
Nededza H. Hričov   Lonc      
Štiavnik RT Konská   Mitúch      
Stráňavy Bytčica   Hreus      
Hôrky Zbyňov   Durmis      
Predmier D. Pole   Kaštan      

 

II. trieda sk. A, žiaci, 3.9.2017, o 10.00 hod 5.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
K. Poruba Trnové   Kmetík      
Strečno D. Tižina   Matula      
Višňové Ďurčiná   Milo      
Lietava Kunerad   Nemček      
Podhorie L. Lúčka   Hýllová      
Stráža Mojš   Muráň P.      
Babkov Turie   Mihálik A.      

 

II. trieda sk. B, žiaci, 3.9..2017, o 10.00 hod. 5.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Súľov Jablonové   Hrobárik      
Divinka-Lalinok KŠK Žilina   Mikurda      
D. Hričov Kotešová   Blaško      
Zádubnie Petrovice   Baugantner      
Ovčiarsko P. Chlmec   Sikora      

 

I. trieda, MŽ, 2.9.2017, o 10.00 hod. 3.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Hliník Predmier   Mitúch      
Strečno Gbeľany   Heidler      
Rosina L. Lúčka   Durmis      
KŠK Žilina RT Konská HP RT Konská Rojík F.      

 

image
Prečítané: 30x
Zväzové novinky