Delegačný list č. 5 2017/2018
08.09.2017, Matej Krško

Delegačný list č. 5 2017/2018

I. trieda, dospelí, 10.9.2017, o 15.30 hod., 6.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Kotešová Bánová "B" 09.09.-14:00 Michal J. Michal M. Mihálik A.  
V. Rovné Kolárovice   Lonc Kmetík    
P. Chlmec Bitarová   Kaštan Mahút   Tavač
Bytčica Stráža   Rojík F. Perexta    
H. Hričov L. Lúčka   Krajči Šupej    
Zástranie Nededza   Hyllová Hollý    
K. Poruba Gbeľany   Bednárik Nemček    

 

II. trieda, dospelí, 10.9.2017, o 15.30 hod., 6.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Hvozdnica Turie   Ondák Baugantner    
Mojš D. Pole   Sikora Holeš    
Petrovice Hôrky   Martinec R. Michal M.    
Jablonové Hlboké   Koleno Žeriava    
Rašov Teplička "B"   Mihálik A. Žiak    
Divina N. Lúčka   Veselý Kúdelka    
Krasňany Hliník   Kuba Rast. Šašvary    

 

III. trieda, skupina „A“, dospelí, 10.9.2017, o 15.30 hod., 6.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Stráňavy "B" Zádubnie   Michal J.      
Kunerad  Babkov   Milo Durmis   Capko
D. Tižina Lietava   Poštek Žitník   Martinec
Trnové  Podhorie   Muráň Mikurda    

 

III. trieda, skupina „B“, dospelí, 10.9.2017, o 15.30 hod., 6.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
D. Hričov Brodno   Matula Behančin    
Pšurnovice Ovčiarsko   Mičian      
Hrabové H. Podhradie   Bryndziar Mitúch    
Súľov Divinka - Lalinok   Blaško      

 

I. trieda, dorast, 10.9.2017, o 12.30 hod., 6.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Kotešová Hlboké 09.09.-11:30 Michal M. Michal J.    
P. Chlmec Bitarová 09.09. Nemček Holeš    
Krasňany  Hliník 09.09. Franek Muráň    
Bytčica Hôrky 09.09.-14:30 Hollý Baugantner    
Hvozdnica L. Lúčka 09.09.-15:30 Vaškovič Mitúch    
V. Rovné Terchová   Kmetík Lonc    
Divina Lietava   Kúdelka Veselý    

 

II. trieda, dorast, 10.9.2017, o 12.30 hod., 6.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
H. Hričov Stráža 09.09.-15:30 Veselý Blaško    
RT Konská Turie   Nemček Milo    
D. Hričov Ovčiarsko   Behančin Matula    
Hrabové Podhorie   Mitúch Bryndziar    
Trnové D. Tižina   Mikurda Muráň    

 

I. trieda, žiaci, 10.9.2017, o 10.00 hod., 6.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
V. Rovné D. Pole   Lonc      
Zbyňov Predmier   Nemček      
Bytčica Hôrky   Mihálik A.      
RT Konská Stráňavy   Milo      
H. Hričov Štiavnik   Poštek      
Hvozdnica Nededza   Mitúch      
Krasňany Hliník   Mahút      

 

II. trieda, sk. A, žiaci, 10.9.2017, o 10.00 hod., 6.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Trnové Turie   Mikurda      
Mojš Babkov   Hollý      
L. Lúčka Stráža   Sikora      
Ďurčiná Lietava   Rojík F.      
D. Tižina Višňové   Hyllová      
K. Poruba Strečno   Kmetík      
Kunerad Podhorie 13:30 Durmis      

 

II. trieda sk. B, žiaci, 10.9..2017, o 10.00 hod., 6.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Kotešová Zádubnie 08.09.-17:00 Mitúch      
Jablonové Kolárovice   Krajči      
Petrovice Ovčiarsko   Kaštan      
Súľov Divinka - Lalinok   Blaško      
Rašov D. Hričov odložené        

 

I. trieda, MŽ, 9.9.2017, o 10.00 hod., 4.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
L. Lúčka KŠK Žilina   Durmis      
Gbeľany Rosina   Milo      
Predmier Strečno   Bryndziar      
Podhorie Hliník 17:00 Nemček      

 

Dohrávky ObFZ: 
Predmier – Podhorie / MŽ / - 2. kolo, 6.9.2017 o 17.30 hod – Mitúch
P. Chlmec – Zádubnie / žiaci / - 4. kolo, 7.9.2017 o 17.00 hod. – Sikora
Stráža – Babkov / žiaci / - 3.kolo,8.9.2017 o 17.00 hod. – Hyllová
Stráňavy – D. Pole / žiaci / - 3. kolo, 7.9.2017 o 17.00 hod. -  Hreus
Lietava – Kunerad / žiaci / - 5.kolo,8.9.2017 o 16.30 hod. -  Franek

MFS riadené SsFZ B.Bystrica:
Rajec – Makov / žiaci / - 13.9.2017 o 15.00 hod. – Rojík F.

Prečítané: 77x
Zväzové novinky