Delegačný list č. 8 2017/2018
24.09.2017, Matej Krško

Delegačný list č. 8 2017/2018

I. trieda, dospelí, 24.9..2017, o 15.00 hod, 8.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
V. Rovné P. Chlmec   Michal M. Kuba Rast.    
Bytčica Kolárovice   Vlasatý Žiak    
Kotešová Bitarová   Matula Krajči    
H. Hričov Stráža   Rojík F. Koleno    
Zástranie Bánová "B"   Mitúch Franek    
K. Poruba L. Lúčka   Hrobárik Kaštan   Hrivo V.
Gbeľany Nededza   Hollý Hyllová    

 

II. trieda, dospelí, 24.9.2017, o 15.00 hod 8.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Hvozdnica Mojš   Žitník      
Petrovice Turie   Michal J.      
Jablonové D. Pole   Nemček      
Rašov Hôrky   Kúdelka      
Divina Hlboké   Bryndziar Durmis    
Krasňany Teplička "B"   Martinec R. Mikurda   Capko
Hliník N. Lúčka   Sikora Mičian    

 

III. trieda, skupina „A“, dospelí, 24.9.2017, o 15.00 hod 8.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Stráňavy "B" Kunerad   Poštek      
Ďurčiná Zádubnie   Mihálik A.      
D. Tižina Babkov   Lonc      
Podhorie Lietava   Kmetík      

 

III. trieda, skupina „B“, dospelí, 24.9.2017, o 15.00 hod 8.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
D. Hričov Pšurnovice   Muráň      
Brodno Hrabové   Baugantner      
Ovčiarsko Súľov   Ondák      
H. Podhradie Divinka - Lalinok   Holeš      

 

I. trieda, dorast, 24.9.2017, o 12.00  hod. 8.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Krasňany L. Lúčka 23.09 Sikora Žitník    
Bytčica Terchová 23.09-15:00 Poštek Mičian    
Hvozdnica Hôrky 23.09.-15:00 Vaškovič Mitúch    
V. Rovné P. Chlmec   Michal M.      
Kotešová Bitarová   Matula Michal J.    
Divina Hlboké   Mitúch Bryndziar    
Hliník Lietava   Mičian Sikora    

 

II. trieda dorast, 24.9.2017, o 12.00 hod. 8.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
H. Hričov Turie 23.09. Nemček Hrobárik    
RT Konská D. Hričov   Kaštan Hrobárik    
Hrabové Ovčiarsko   Nemček Kúdelka    
Trnové Stráža   Hollý Martinec R.    
D. Tižina Podhorie   Hyllová Lonc    

 

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
V. Rovné Zbyňov   Michal M.      
Bytčica D. Pole   Durmis      
RT Konská Predmier   Kaštan      
H. Hričov Hôrky   Bryndziar      
Hvozdnica Stráňavy   Matula      
Krasňany Štiavnik   Holeš      
Hliník Nededza   Sikora      

 

II. trieda sk. A, žiaci, 24.9.2017, o 10.00 hod 8.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Trnové Mojš   Hollý      
L. Lúčka Turie   Poštek      
Ďurčiná Stráža   Rojík F.      
D. Tižina Podhorie   Hyllová      
K. Poruba Lietava   Kmetík      
Strečno Višňové   Lonc      
Kunerad Babkov 13:00 Kaštan      

 

II. trieda sk. B, žiaci, 24.9.2017, o 10.00 hod. 8.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
KŠK Žilina Zádubnie   Mičian      
Jablonové P. Chlmec   Kúdelka      
Petrovice Kolárovice   Michal J.      
Rašov Ovčiarsko   Mitúch      
Súľov D. Hričov   Nemček      

 

I. trieda, MŽ, 23.9.2017, o 10.00 hod. 6.kolo 

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Gbeľany RT Konská   Muráň      
Predmier KŠK Žilina   Hrobárik      
Podhorie Rosina   Sikora      
Hliník Strečno   Bryndziar      

 

Dohrávky – predohrávky  ObFZ: 
Kolárovice – Stráža / muži / - 4.kolo,29.9.2017 o 15.30 hod. – Matula, Hollý, Hrobárik      
Podhorie – Babkov / muži / - 1. kolo, 22.9.2017 o 16.30 hod. – / odložené /
Ovčiarsko – Hrabové - / muži / - 7.kolo, 27.9.2017 o 16.30 hod. – platí pôvodná delegácia
Nededza – V. Rovné / žiaci / - 9. kolo, 28.9.201 o 16.30 hod. – Sikora
Rašov – D. Hričov / žiaci / - 6.kolo,22.9.2017 o 16.00 hod. – Hrobárik
Rosina – Predmier / MŽ / - 5.kolo, 21.9.2017 o 16.30 hod. - Hollý

MFS riadené SsFZ B. Bystrica:
Štiavnik – Predmier / dorast / - 23.9.2017 o 15.00 hod. – Kuba, Kaštan

Prečítané: 46x
Zväzové novinky