Delegačný list č. 9 2017/2018
29.09.2017, Matej Krško

Delegačný list č. 9 2017/2018

I. trieda, dospelí, 1.10.2017, o 14.30 hod, 9.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Bánová "B" K. Poruba 30.09. Michal M. Mihálik A.    
Nededza V. Rovné 30.09.-10:30 Nemček Kúdelka Hreus  
L. Lúčka Gbeľany   Mitúch Michal J. Ondák  
Stráža Zástranie   Žiak Závodský    
Bitarová H. Hričov   Martinec R. Sikora    
Kolárovice Kotešová   Gaštan Hrobárik   Capko
P. Chlmec Bytčica zrušené        

 

 II. trieda, dospelí, 1.10.2017, o 14.30 hod 9.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
N. Lúčka Hvozdnica   Poštek Baungantner    
Teplička "B" Hliník   Mihálik A. Muráň    
Hlboké Krasňany   Zemiak Milo    
Hôrky Divina   Bednárik Holeš    
D. Pole Rašov   Kmetík Rojík F.    
Turie Jablonové   Hollý Vlasatý    
Mojš Petrovice   Lonc Durmis    

 

III. trieda, skupina „A“, dospelí, 1.10.2017, o 14.30 hod 9.kolo 

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Lietava Stráňavy "B"   Michal M.      
Babkov Trnové   Blaško      
Zádubnie D. Tižina   Mikurda      
Kunerad Ďurčiná   Nemček      

 

III. trieda, skupina „B“, dospelí, 1.10.2017, o 14.30 hod 9.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
H. Podhradie D. Hričov   Krajči      
Divinka - Lalinok Ovčiarsko   Kúdelka      
Súľov Brodno   Matula Jaroščiak   Tavač
Hrabové Pšurnovice   Vaškovič      

 

I. trieda, dorast, 1.10.2017, o 11.30 hod. 9.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
P. Chlmec Bytčica 30.09.-11:30 Milo Muráň    
Lietava V. Rovné 30.09.-11:00 Baungantner Poštek    
Hôrky Divina 30.09.-14:30 Sikora Blaško    
L. Lúčka Hliník   Michal J. Mitúch    
Hlboké Krasňany   Jaroščiak Zemiak    
Bitarová Hvozdnica   Sikora Martinec R.    
Kotešová Terchová 30.09.-15:00 Kaštan Hrobárik    

 

 

II. trieda dorast, 1.10.2017, o 11.30 hod., 9.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Stráža D. Tižina 30.09.-11:30 Hollý Matula    
Podhorie RT Konská   Blaško Michal M.    
Ovčiarsko Trnové   Holeš Kúdelka    
Turie Hrabové HP Hrabové Vlasatý Hollý    
D. Hričov H. Hričov   Mihálik Vaškovič    

 

I. trieda, žiaci, 1.10.2017, o 10.00 hod., 9.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Nededza V. Rovné 28.09-16:30 Milo      
Štiavnik Hliník 30.09. Kaštan      
Stráňavy Krasňany   Milo      
Hôrky Hvozdnica   Hrivo P.      
Predmier H. Hričov   Vaškovič      
D. Pole RT Konská   Forbak      
Zbyňov Bytčica   Kmetík      

 

II. trieda sk. A, žiaci, 1.10.2017, o 10.00 hod., 9.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Višňové Trnové   Žiak      
Lietava Strečno   Nemček      
Podhorie K. Poruba   Blaško      
Stráža D. Tižina   Muráň      
Babkov Ďurčiná   Žeriava      
Turie Kunerad HP Kunerad-12:30 Nemček      
Mojš L. Lúčka   Lonc      

 

II. trieda sk. B, žiaci, 1.10.2017, o 10.00 hod. 9.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
D. Hričov Divinka - Lalinok   Mihálik A.      
Zádubnie Súľov   Ondák      
Ovčiarsko KŠK Žilina   Sikora      
Kolárovice Kotešová   Hrobárik      
P. Chlmec Petrovice   Kúdelka      

 

I. trieda, MŽ, 30.9.2017, o 10.00 hod. 7.kolo

Domáci Hostia Zmena HR AR1 AR2 DZ
Rosina Hliník   Poštek      
KŠK Žilina Podhorie   Baungantner      
RT Konská Predmier   Rojík F.      
L. Lúčka Gbeľany   Michal J.      

 

Dohrávky – predohrávky  ObFZ: 
Kolárovice – Stráža / muži / - 4. kolo,29.9.2017 o 15.30 hod. – Matula, Hollý, Hrobárik   
Hliník – Hvozdnica / muži / - 7. kolo,29.9.2017 o 16.00 hod. – Mihálik,Michal M.
Babkov – Ďurčiná / muži / - 7.kolo,29.9.2017 o 15.00 hod. - ,Michal J., Holeš
Ovčiarsko – Hrabové - / muži / - 7.kolo, 27.9.2017 o 16.30 hod. – Šupej, Vaškovič
Hlboké – Hvozdnica / dorast / - 7.kolo, 28.9.2017 o 16.00 hod.- Michal J., Michal M.
Bitarová – Bytčica / dorast / - 7.kolo,28.9.2017 o 16.00 hod. –  Kmetík, Nemček
Podhorie – Trnové / dorast / - 7.kolo,29.9.2017 o 16.30 hod.- Martinec R., Zemiak
RT Konská – Predmier / žiaci /  - 8. kolo,28.9.2017 o 16.30 hod. –  Rojík F.
KŠK  Žilina – Zádubnie / žiaci / - 8.kolo,28.9.2017 o 16.30 hod.- Hollý
L. Lúčka – Turie / žiaci / - 8.kolo,29.9.2017 o 15.30 hod. - Durmis
Rašov – D. Hričov / žiaci / - 6.kolo,22.9.2017 o 16.00 hod. – Hrobárik
Rosina – Predmier / MŽ / - 5.kolo, 21.9.2017 o 16.30 hod. – Hollý

MFS riadené SsFZ B. Bystrica:
Bytča – Liesek / II. liga, žiaci / - 1.10.207 o 10.00 hod. – Kaštan
Teplička – Terchová / III. liga, žiaci / - 1.10.2017 o 10.00 hod. – Rojík F.

Prečítané: 61x
Zväzové novinky