Sumár 4. kola

29.08.2017, Matej Krško
DOXXbet triedy pokračovali 4. kolom, pričom viaceré priniesli zaujímavé výsledky.

DOSPELÍ

I. DOXXbet trieda

Najväčšiu pozornosť v 4. kole pútalo susedské derby, medzi Bytčicou a Lietavskou Lúčkou. "Cementári", ktorí hrali dlhé roky krajské súťaže, vstupovali do zápasu ako favorit, čo aj potvrdili na ihrisku, kde uštedrili domácim debakel 0:5. Stopercentná ostala aj Kotešová, ktorá si doma poradila s Nededzou 5:2. V súboji mestských častí Žiliny bol úspešnejší Považský Chlmec, ktorý tesne zdolal Bánovu "B"2:1. Chlmčanom zahralo do karát vylúčenie hosťujúceho Chodelku za nerozhodného stavu. Pár minút nato sa domáci radovali z troch bodov po góle Mária Marčana.Víťazne do sezóny vstúpili aj futbalisti Bitarovej na ihrisku Veľkého Rovného.O jediný gól stretnutia sa postaral minútu pred koncom kapitán hostí Jozef Adamčík. Z výhry 3:0 sa radovali tímy Zástrania a Gbelian, keď porazili Kamennú Porubu, resp. Horný Hričov. Zápas TJ Kolárovice - TJ Stráža sa odohrá v náhradnom termíne 29.09.2017. 

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku I. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

II. DOXXbet trieda

V druhom hracom týždni sa zrodilo niekoľko zaujímavých výsledkov. Tepličská rezerva si poradila s Petrovicami na ich ihrisku vysoko 0:4, pričom všetky góly padli v prvom dejstve. Rovnakým pomerom zvíťazili aj futbalisti Hlbokého v Mojši s miestnym Rozvojom. Jednoznačná výhra hostí zarmútila aj priaznivcom domáceho Turia, tam rabovali hráči Hôrok. Hosťujúce mužstvo sa radovalo aj vo Hvozdnici. Tá nestačila na Dlhé Pole a prehrala tesne 1:2. Domácich mohol mrziť najmä nepremenený pokutový kop striedajúceho Michala Bula. Česť domácich zachraňovali tímy Jablonového a Rašova, ktoré si poradili rozdielom triedy s Nezbudskou Lúčkou či Hliníkom. Nerozhodný výsledok sa zrodil v súboji medzi Divinou a Krasňanmi, keď domácim
ratoval bod v 82. minúte Peter Ovečka.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku II. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "A"

Veľkou prestrelkou sa skončil súboj medzi stráňavským "béčkom" a Babkovom. Domáci, posilnení výhrou z predchádzajúceho kola, nezačali najlepšie a po vlastnom góle Hreusa v úvodnej minúte sa do vedenia dostali hráči Babkova. Po úvodnom polčase ale odchádzali do kabím spokojnejší domáci, keď na tabuli svietil stav 3:2. Hosťom sa v druhom polčase síce podarilo vyrovnať, ale v 75. minúte strhol víťazstvo na stranu Stráňav Ladislav Barošinec. Pohodlnú výhru zaznamenali hráči Ďurčinej, keď zdolali Podhorie 4:1. Úspešná bola aj Dolná Tižina, ktorá si na domácej pôde s Trnovým 5:2.Smutní boli hráči Kuneradu, ktorí prišli o vedenie 1:0 v poslednej desaťminútovke.Góly Petra Barčiaka a Tomáša Mikulíka rozhodli o výhre Lietavy. Zádubnie malo voľno.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "A" dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "B"

Na programe 4. kola boli iba tri zápasy, nakoľko stretnutie medzi Pšurnovicami a Divinkou sa bude dohrávať tento piatok 1.9.2017. Brodno zdolalo na svojom ihrisku s Hričovským Podhradím vysoko 4:0, čím potvrdili minulotýždňovú výhru z Divinky. Hetrikom sa blysol kapitán domácich Ján Kňažovič. Z Hrabového odchádzali spokojnejší hráči Súľova po výhre 0:3.Zmierlivo sa rozišli tímy Dolného Hričova a Ovčiarska po remíze 1:1.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "B" dospelých nájdete tu.

image
Prečítané: 211x