Sumár 5. kola
04.09.2017, Matej Krško

Sumár 5. kola

Cez víkend mali mužské DOXXbet triedy na programe 5. kolo. K videniu boli viaceré prekvapujúce výsledky, debakle či tesné prestrelky.

DOSPELÍ

I. DOXXbet trieda

Zaujímavosťou tohto kola je, že hosťujúce tímy nezískali ani bod. Najbližšie k nemu mali Kolárovice, tie však v dramatickom zápase podľahli nováčikovi z Bitarovej tesne 3:2. O výhre domácich rozhodol v samom závere z pokutového kopu Veselý. Bez straty body zatiaľ kráča doterajším priebehom súťaže Lietavská Lučka, ktorá zvíťazila aj nad Kotešovou tentokrát 4:2. Po nerozhodnom prvom polčase sa z troch bodov radovali aj v Nededzi po výhre 4:1 nad Horným Hričovom. Hetrik vsietil domáci Marek Mravec. Rozdielom troch gólov sa skončilo aj stretnutie v Stráži, kde na radosť domácich priaznivcom padli všetky góly do siete Považského Chlmca. Až tri zápasy sa skončili výsledkom 5:0. Tým prvým bola výhra Kamennej Poruby nad Veľkým Rovným, a to najmä vďaka trom gólom Kaveckého. V katastrofálnych výkonoch aj výsledkoch pokračuje Bytčica, ktorá tentokrát dostala debakel od bánovskej rezervy. Schuti si zastrieľali aj hráči Gbelian proti Zástraniu.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku I. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

II. DOXXbet trieda 

V zlepšených výkonoch pokračuje Hliník, ktorý doma zdolal Divinu jednoznačne 5:0. Bez bodu ostáva naďalej Mojš, keď nestačil na domáce Hôrky a prehral 3:2. Prvú stratu bodov si pripísalo Hlboké po prehre 1:2 s Petrovicami.Naopak, stopercentné ostáva Jablonové, ktorého hráči zdolali B-tím Tepličky 1:3. Najtesnejším rozdielom, a to po výsledku 1:0, zdolala Nezbudská Lúčka hostí z Rašova. Radostnú cestu z Krasňan mali futbalisti Hvozdnice po prvej tohtosezónnej výhre v pomere 0:2. Po remíze 3:3 si body rozdelili tímy Dlhého Poľa a Turia. Domácim zachránil bod v 86. minúte Rybárik.   

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku II. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "A"

Jediným domácim mužstvom, ktoré zvíťazilo boli futbalisti Podhoria. Tí si poradili s Dolnom Tižinou a po góloch Andreja Chodelku a Koššu zo záverečným minút sa radovalo z výhry 2:0. Prestrelkou 3:4 sa skončil zápas medzi Babkovom a Zádubním. Domáci viedli v 64. minúte po góle Pirošíka 3:2, ale góly Kubjatka, ktorý skompletizoval hetrik, a Heisera znamenali výhru hostí. Debaklom domácej Lietavy sa skončil duel proti Ďurčinej. Hostia zaznamenali päť gólov a zvíťazili komfortne 0:5. Ešte hrozivejší výprask dostalo Trnové. To na domácom ihrisko totálne vybuchlo a prehralo 2:8 s béčkom Stráňav. Až štyrikrát prekonal domáceho Danaja Mário Remek, ktorému sekundoval s dvomi gólmi Hrbek. Po jednom góle strelili Jakub Ondák a Chasník. 

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "A" dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "B"

Strelci sa v 5. kole činili. Veď dokopy padlo až 23 gólov, čo je takmer 6 gólov na jeden zápas. Najviac gólov, až 8, videli diváci v Hričovskom Podhradí. Na ich smútok však až 6 za domácim gólmanom Vančíkom. Tri góly v drese hosťujúcich Pšurnovíc strelil Martin Cabadaj. "Vonku" sa darilo aj Brodnu. To vyprášilo Ovčiarsko pomerom 1:5. Aj v tomto zápase sa blysol hetrikom Ján Kňazovič. V prestrelke na ihrisku domáceho OŠK Divinka-Lalinok bolo úspešnejšie Hrabové, o ktorého výhre rozhodol v poslednej minúte Čillík. Domáci mali "déja vu", keď po podobnom scenári doma podľahli Brodnu aj v 3. kole. Česť domácich zachraňoval Súľov, ktorý si poradil s Dolným Hričovom po góloch Kociana a Miroslava Cabadaja.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "B" dospelých nájdete tu.

Prečítané: 167x