Sumár 10. kola
11.10.2017, Matej Krško

Sumár 10. kola

V šlágroch 10. kola boli úspešnejší hráči "béčiek". Rašov doma deklasoval Turie 9:0. Prinášame Vám krátky sumár toho najpodstatnejšieho z uplynulého víkendu.

DOSPELÍ

I. DOXXbet trieda

Deľbou bodov sa skončilo stretnutie medzi domácim Zástraním a hosťami z Bitarovej. Nováčika poslal do vedenia v 5. minúte Mičuda, ale Zástranie odpovedalo v 76. minúte Máriom Wtorekom, ktorý tak stanovil skóre na konečných 1:1.Pohodlné víťazstvo si pripísali futbalisti Kotešovej, ktorý na domácej pôde zdolali Považský Chlmec jasne 4:0. Tri body po tesnej výhre 2:1 zaznamenala aj Kamenná Poruba, ktorá zdolala Strážu. Kontaktný gol hostí v 83. minúte už prišiel neskoro, takže radovať sa mohli domáci diváci. Dva góly v závere rozhodli o tom, že Gbeľany zvíťazili v dramatickom zápase s rezervou Bánovej 3:1. Jediným úspešným hosťujúcim mužstvom bola Lietavská Lúčka, ktorá v šlágri 10. kola zdolala Nededzu na jej pôde 0:3, keď sa postupne presadili Barčiak, Ďurica a Závodník. Zápas medzi Horným Hričovom a Kolárovicami sa odohrá v náhradnom termíne 04.11.2017 o 13:30. Veľke Rovné malo voľno.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku I. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

II. DOXXbet trieda

Na 10. kole by najradšej zabudli v Turí, keď jeho futbalisti inkasovali na ihrisku Rašova až 9 gólov, a keďže ani jeden nestrelili, tak si odviezli na cestu domov debakel 9:0. Líder z Jablonového nezávahal ani v 10. kole, keď zdolal Mojš na domácom štadióne 3:1. Víťazný zásah vsietil v 84. minúte Miroslav Pistovčák.Hliník si po výhre 3:1 nad Hlbokým pripísal tretie tohtosezónnu výhru. V ťaháku kola domáca Nezbudská Lúčka nestačila na B-tím Tepličky. Domácich síce poslal do vedenia v 11. minúte Jakub Ďuriš, ale dvojgólový Maliňák zariadil tri body pre svoj tím. Na domácej pôde bola úspešná aj Hvozdnica. Tá si poradila s Petrovicami pomerom 4:2. Gólové prestrelky videli diváci V Divine a Krasňanoch. Divinskí futbalisti remizovali s Dlhým Polom 4:4, keď sa hetrikom blysol domáci Kantorík, pričom jeho skompletizovanie v 89. minúte znamenalo konečný stav. Rovnakým pomerom sa skončil aj zápas medzi krasňanským Fatranom a hosťami z Hôrok. V domácom drese exceloval Jaroslav Lopušan, autor všetkých presných zásahov svojho tímu. Za hostí sa dvkarát presadil Červený a Martiník.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku II. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "A"

Po minulotýždňovom debakli v Zádubní vyšli futbalisti Dolnej Tižiny naprázdno aj v Kunerade. Tentokrát si prípisali prehru 4:1. V stretnutí prvých dvoch tímov boli úspešnejší futbalisti stráňavského "béčka", ktorí zdolali Ďurčinú 4:1 a v tabuľke na ňu strácajú už len jediný bod, avšak majú jeden zápas k dobru. V súboji mestských častí Žiliny si poradilo Zádubnie s Trnovým tesne 2:1. O výhre domácich rozhodol v 78. minúte Peter Hlaváč. Jediným tímom, ktorý bol na domácej pôde obratý o body sa stal Babkov. Domáci síce po polčase viedli 2:1, ale góly Gelatku a Chodelku znamenali výhru Podhoria. Futbalisti Lietavy si užili voľný víkend.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "A" dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "B"

Skorý gól Petra Martineka z 3. minúty rozhodol o troch bodoch pre Ovčiarsko z pôdy neďalekého Hričovského Podhradia. Na víťaznú vlnu sa vrátilo Brodno. To doma porazilo Divinku - Lalinok pohodlne 2:0. Hetriky dvoch Marekov, Hrabovského a Slaninku, rozhodli o jasnej výhre Hrabového 1:6 na ihrisku Dolného Hričova. Za domácich korigoval z pokutového kopu na priebežných 1:5 Martin Sakala. Zápas Pšurnovíc so Súľovom sa neodohral.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "B" dospelých nájdete tu.

Prečítané: 37x