Sumár 12. kola
25.10.2017, Matej Krško

Sumár 12. kola

Cez uplynulý víkend napísali DOXXbet triedy ďalšie pokračovanie. V tej poslednej, III. B triede, sa dohrávalo 1. kolo.

DOSPELÍ

I. DOXXbet trieda

12. kolo sa nieslo v znamení výhier domácich tímov. Najjednoznačnejšie, rozdielom triedy, si so svojimi súpermi poradili hráči Gbelian, resp. Lietavskej Lúčky. Prví menovaní zdolali Bitarovú 3:0 po góloch Mičeka, Mela a Adamovského. "Cementári" napriek skorému gólu hosťujúceho Martoníka zápas otočili a po výhre 4:1 si prípisali do tabuľky ďalšie tri body. Víťazný zápas má za sebou aj Nededza. O jej výhre 2:0 nad Strážou rozhodol dvomi premenenými penaltami Marek Mravec. Zástranie si doma poradilo s Považským Chlmcom tesne 2:1, keď si víťazný zásah pripísal Halaji. Rovnakým pomerom zvíťazili aj hráči Kamennej Poruby. Tí si poradili na domácej pôde s Kolárovicami. Veľké Rovné doma obišlo naprázdno, keď podľahlo neďalekej Kotešovej 1:3. Horný Hričov mal voľno.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku I. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

II. DOXXbet trieda 

Hrdinom Jablonového v zápase proti domácej Hvozdnici bol striedajúci "žolík" Filip Čička. Ten najskôr za stavu 2:2 v 80. minúte poslal hostí do vedenia, aby o 2 minúty nato spečatil spečatil výhru svojho tímu 2:4. Vonku boli úspešné aj Petrovice, ktorým vystrelil výhru 2:3 nad Rašovom v 85. minúte Šimon Hrtánek. Pohodlnú výhru 0:3 zaznamenali na ihrisku Hliníka futbalisti Dlhého Poľa.Rovnakým pomerom, ale v domácom prostredí, zvíťazili Krasňany nad posledným Turím. Svoj tieň neprekročil ani Mojš, ktorý prehral v Divine hladko 3:1. Hlboké viedlo v 60. minúte na ihrisku rezervy Tepličky 0:1, keď si však neudržal nervy na uzde Púchoň, ktorý za hrubé nešportové správanie obdržal červenú kartu. Tlak domácich po tomto momente narastal a výsledkom bol vyrovnávajúci gól Hikaníka v 82. minúte. Keď už sa zdalo, že si súperi body podelia, tak v závere stretnutia strhol výhru na stranu domácich Mário Martini. Najtesnejšie víťazstvo zaznamenali aj futbalisti Nezbudskej Lúčky, ktorí doma zdolali Hôrky 3:2.  

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku II. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "A"

Na ihrisku lídra tabuľky pricestovala Dolná Tižina, ktorá minulé kolo odohrala sympatický zápas proti druhej Ďurčinej. Nádeje hostí na dobrý výsledok však zmarili dvojgóloví Vacek s Chasníkom, ktorí sa tak vrchovatou mierou pripísali pod výhru stráňavského "béčka" 4:0. Divákov v Kunerade rozjasal v 88. minúte domáci Juraj Horník, ktorý rozhodol o tesnej výhre 3:2 domácich nad Podhorím. Rovnaký výsledok sa zrodil aj v Lietave, ktorá doma zdolala Zádubnie. Výhodu domáceho prostredia nevyužila Ďurčiná. Tá doma nestačila na Trnové a prehrala 2:4. Babkov mal voľno.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "A" dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "B"

Hráči Divinky - Lalinka položili základný kameň svojej výhry nad Hričovským Podhradím už v 1. polčase tromi gólmi. A keďže v tom druhom už diváci gól nevideli, tak sa stretnutie skončilo výhrou domácich 3:0. V šlágri kola domáci Súľov podľahol Ovčiarsku tesne 1:2. Výhru hostí zariadil v 90. minúte Peter Sabo. Nezávahal líder z Brodna. Ten zvíťazil na pôde Hrabového pomerom 1:3.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "B" dospelých nájdete tu.

Prečítané: 62x