Sumár 7. kola
19.09.2017, Matej Krško

Sumár 7. kola

Siedme kolo bolo kvôli prietrži mračien poznačené viacerými odloženými stretnutia. Z tých, ktoré sa odohrali Vám prinášame krátky sumár.

DOSPELÍ

I. DOXXbet trieda

Kvôli vyššie spomínanej nepriazni počasia sa v siedmom kole odohrali len tri zápasy. Ani podmočený terén nezastavil Lietavskú Lúčku, ktorá si po výhre 4:1 nad Zástraním pripísala siedmu výhru za sebou a naďalej kraľuje. Na domácej pôde boli úspešní aj hráči Gbelian. Tí doma zdolali Veľké Rovné rozdielom triedy 3:0. Posledným duelom, ktorý sa odohral bol ten medzi domácou Nededzou a hosťami z Kamennej Poruby, kde sa medzi dvomi OŠK zrodila remíza 2:2.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku I. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

II. DOXXbet trieda

Z pôvodného programu 7. kola sa odohrali len dva zápasy. V tých však padlo dokopy až neuveriteľných 15 gólov. Rezerva Tepličky nad Váhom vyprevadila divinských futbalistov na cestu siedmimi kúskami v ich sieti, aj keď hostia na začiatku druhého polčasu dvomi gólmi aspoň na chvíľu zdramatizovali vývoj zápasu. Za domácich sa dvakrát trafil Maliňák, ktorý v tejto sezóne zaznamenal už jedenásť presných zásahov. V súboji z chvosta tabuľky si Mojš doma jednoznačne poradil s Turím, keď vyhral 5:1 a zaznamenal prvé body v sezóne a na posledné miesto odsunul práve svojho súpera.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku II. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "A"

Schuti si zastrieľali hráči Stráňav, ktorí doma sfúkli Podhorie po sedemgólovom úragane, a keďže sa hostia na čestný úspech nezmohli, tak sa stretnutie skončilo pomerom 7:0. V druhom odohranom stretnutí vyhralo rozdielom triedy Zádubnie nad Kuneradom 4:1. Najväčšiu mieru na výhre domácich mal autor hetriku Lukáš Harciník. Dolná Tižina mala voľno.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "A" dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "B"

Kanonier Brodna Kňažovič opäť bol v opäť v akcii, keď tentokrát tromi gólmi pomohol Brodnu k výhre nad Pšurnovicami v pomere 5:1. V prestrelke 4:3 si poradilo Hričovské Podhradie nad Súľovom, keď o troch bodoch pre domácich rozhodol v 80. minúte Lukáš Hlušík. Dolný Hričov si vezie vysokú porážku 5:1 z Divinky - Lalinka.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "B" dospelých nájdete tu.

Prečítané: 93x