Sumár 8. kola
26.09.2017, Matej Krško

Sumár 8. kola

Ani tento víkend sa kvôli nepriaznivému počasiu neodohral kompletný počet plánovaných stretnutí.

DOSPELÍ

I. DOXXbet trieda

Stopercentná bilancia Lietavskej Lúčky je po tomto kole minulosťou. Nad jej sily bola vo výbornom zápase Kamenná Poruba, keď sa víťazným zásahom prezentoval Richard Kadák, ktorý tak pomohol svojmu tímu k cennej výhre 4:2. Výhodu domáceho prostredia potvrdil Horný Hričov, ktorý si poradil so Strážou 3:1. Výhru domácich režíroval dvojgólový Martin Králik. Presný zásah Franeka z 18. minúte rozhodovol v susedskom derby medzi Gbeľanmi a Nededzou o troch bodoch pre hosťujúcu družinu. Nerozhodne 1:1 sa skončil súboj medzi Kotešovou a Bitarovou. Dôležitú výhru si pripísal Považský Chlmec na ihrisku Veľkého Rovného. Na dva góly hosťujúceho kapitána Marčana domáci neodpovedali a tak sa stretnutie skončilo pomerom 0:2 v neprospech domácich. Zápasy Tatran Bytčica - TJ Kolárovice, resp. FK Zástranie - TJ Jednota Bánová "B" sa odohrajú v náhradnom termíne.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku I. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

II. DOXXbet trieda

Kvôli vyššie spomenutému nepriaznivému počasiu sa odohrali len 3 zápasy z celkových 7 pôvodných. Jedinú výhru zaznamenali futbalisti Rašova, ktorí si doma poradili s Hôrkami jasne 4:1. Zaujímavú prestrelku videli diváci v Petroviciach, kde sa domáci rozišli s Turím zmierlivo 3:3 aj napriek tomu, že po prvom dejstve viedli 3:0. Turiu zabezpečil bod v 85. minúte Richard Pudík. Až 10 gólov padlo v Hliníku v zápase plnom zvratov medzi domácimi a Nezbudskou Lúčkou. Hliník viedol ešte v 73. minúte 3:1, následný obdivuhodný štvorgólový uragán hosťujúceho Petra Hrušku v priebehu 12 minút, medzi ktorým ešte skompletizoval svoj hetrik domáci Chrenko, však znamenal stav 4:5, aby v 90. minúte vyrovnal Tomáš Šebeňa na 5:5 a záchranil domácim spravodlivý bod. Ostatné zápasy boli preložené.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku II. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "A"

6,5 gólu na zápas mohli vidieť diváci v III. DOXXbet triede "A" v zápasoch, ktorým počasie dovolilo, aby sa zrealizovali. V zápase medzi Podhorím a Lietavou padlo 6 gólov, po 3 na každej strane a tak sa derby skončilo nerozhodne 3:3. Za zmienku stojí posledná päťminútovka, kde domáci v 85. minúte zásluhou Brezianskeho vyrovnali, aby dostal hostí o dve minúty neskôr do vedenia Nimohaj. Avšak, v poslednej minúte stretnutia Richard Danech na smútok hostí vyrovnal na konečných 3:3. Pohodlnú výhru 5:2 zaznamenala Ďurčiná, ktorá si na domácej pôde poradili so Zádudním aj napriek tomu, že dohrávala od 58. minúty bez vylúčeného gólmana Alberta. 

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "A" dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "B"

Demontážou 9:1 sa skončil zápas medzi Brodnom a Hrabovým, ktoré tak na tento víkend nebude spomínať v dobrom. Za domácich sa štyrikrát presadil tradičný strelec Kňažovič. Pšurnovice nedokázali bodovať na ihrisku Dolného Hričova a po prehre 4:2 obišli naprázdno. Naopak, Divinka - Lalinok získala v Hričovskom Podhradí cenný bod po remíze 3:3, keď vyrovnával v 87. minúte Dlhopolček.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "B" dospelých nájdete tu.

Prečítané: 37x