Sumár 9. kola
04.10.2017, Matej Krško

Sumár 9. kola

Už bez Bytčice, ktorá bola po troch kontumačných vylúčená, pokračoval program okresných DOXXbet tried 9. kolom

DOSPELÍ

I. DOXXbet trieda

V 9. kole sa zrodili výhry len domácich tímov. Najväčším rozdielom zvíťazila druhá Nededza, ktorá nedala šancu Veľkému Rovnému a po výhre 6:0 aj naďalej tesne prenasleduje lídra z Lietavskej Lúčky. Tá si doma poradila s Gbeľanmi pohodlne 3:1 a po minulotýždňovej prehre sa opäť naladila na víťaznú vlnu. O výhre bánovskej rezervy 2:1 nad Kamennou Porubou rozhodol v 57. minúte Matej Šupej. Za hostí korigoval 8 minút pred koncom Kazimír. Jednoznačne 3:0 si s Horným Hričovom poradil nováčik z Bitarovej, keď sa postupne presadili Németh, Gaňa a Mičuda. Rozdielom triedy prehrali aj futbalisti Kotešovej na ihrisku Kolárovic. V stretnutí medzi Strážou a Zástraním zariadil tri body pre domácich dvojgólový Roman Pecko. Považský Chlmec mal po vylúčení Bytčice voľno.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku I. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

II. DOXXbet trieda

Až 8 gólov padlo v Hlbokom, kde domáci futbalisti privítali Krasňany. Našťastie pre domácich až 6 padlo do brány hosťujúceho Peťka, a tak si Hlboké pripísalo piatu výhru v doterajšom priebehu súťaže. Nezávahalo ani béčko Tepličky, ktoré doma jednoznačne zdolalo Hliník 3:0. Ešte výraznejšie zvíťazili hráči Nezbudskej Lúčky, ktorí si na domácom trávniku poradili s Hvozdnicou 4:0. Svoj tieň neprekročila Divina, ktorá po prehre 0:2 odchádzala z ihriska Hôrok naprázdno. Dlhé Pole na svojej pôde nestačilo na Rašov, ktorému podľahlo 1:3. Remízou 2:2 sa skončil duel tímov zo spodnej časti tabuľky. Body si rozdelili futbalisti Mojšu a Petrovíc.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku II. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "A"

Po hodoch (tižinských) býva bolenie brucha. Toto staré príslovie si mohli v nedeľu podvečer povedať hráči Dolnej Tižiny, ktorí si odviezli zo Zádubnia hanebný debakel 10:1. Gólovo explodoval najmä Heiser, autor štyroch presných zásahov. Bez prehry kráča súťažou aj naďalej Ďurčiná, ktorá si tentokrát nesie tri body z Kuneradu po výhre 1:4. Gól Viktora Hlbočana z 68 minúty znamenal tri body aj pre Trnové, ktoré zdolalo Babkov na jeho pôde v pomere 1:2. Hetrik Rastislava Vaceka zase pomohol k výhre stráňavskému béčku v Lietave. Hostia zdolali domácich jednoznačne 1:5. Podhorie malo voľno.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "A" dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "B"

Víťazná šnúra Brodna sa zastavila na čísle 6. V šlágri 9. kola podľahlo Súľovu na jeho domácej pôde tesne 2:1. Hrdinom domácich sa stal v 57. minúte Patrik Skotnický. Rovnakým pomerom zvíťazilo Ovčiarsko v Divinke nad miestnym OŠK po dvoch góloch Vladimíra Michnu. Skorý gól Mareka Hrabovského v 3. minúte duelu naštartoval Hrabové k výhre 2:0 nad Pšurnovicami. Posledné ostáva Hričovské Podhradie, ktoré doma prehralo s Dolným Hričovom vysoko 0:7. Za zmienku stoja najmä štyri góly Jána Masného.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "B" dospelých nájdete tu.

Prečítané: 83x