Víkendové zápasy 13. kola poznačilo nepriaznivé počasie
31.10.2017, Matej Krško

Víkendové zápasy 13. kola poznačilo nepriaznivé počasie

V súťažiach dospelých sa cez víkend odohralo len 5 zápasov. Ostatné sa pre nepriazeň počasie odohrajú v nahradných termínoch. Aj tak však nebola núdza o divoké výsledky.

DOSPELÍ

I. DOXXbet trieda

V jedinom odohranom zápase 13. kola deklasovala Kotešová na domácej pôde Horný Hričov vysoko 8:1. Keď sa stavu 1:1 odchádzali hostia do kabín, určite si robila zálusk na plný bodový zisk. Domáci futbalisti však sedemgólovým uragánom potešili domácich divákov a pripísali si tri body. Nad všetkými vyčnieval autor piatich presných záashov Erik Valášek.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku I. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

II. DOXXbet trieda

V druhej triede sa odohrali až tri zápasy, pričom dokopy sme videli 15 gólov. Ani jeden však nepadol v Jablonovom, kde si domáci podelili body s Rašovom a prvýkrát v doterajšom priebehu súťaže stratili body. Naopak, gólove hody boli v Petroviciach. Hostia z Divine síce viedli po polčase 2:3, ale domáci po zmene strán tromi gólmi strhli víťazstvo na svoju stranu. Radovali sa aj v Mojši, kde domáci zvíťazili nad Krasňanmi 4:2 a zvýšili svoj náskok na posledné Turie na päť bodov.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku II. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "A"

Nedelňajšie popoludnie si futbalom zaplnili len v Babkove. Domáci by však boli radšej keby sa zápas neodohral, pretože podľahli rezerve Stráňav vysoko 2:6. Hetrikom sa blysol hosťujúci Rastislav Vacek. Zádubnie malo voľno.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "A" dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "B"

Počasie nedovolilo odohrať ani jeden duel tejto súťaže. Zápas Brodno - Súľov je naplánovaný na 12.11.2017 o 13:30.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "B" dospelých nájdete tu.

image
Prečítané: 142x