14.11.2018, Matej Krško

Víťazom IV. ročníka turnaja prípraviek O pohár predsedu ObFZ sa stali Rajecké Teplice

14.11.2018, Matej Krško
V sobotu 10.11. 2018 sa športovej hale v Korni uskutočnil 4.ročník turnaja prípraviek - O pohár predsedu ObFZ Žilina. Turnaja sa zúčastnilo 18 družstiev detí kategórie U -10 ročník 2008 a mladší.

Po súbojoch v základných skupinách , sa vytvorili skupiny o umiestnenie , ich stretnutia mali potrebnú úroveň, emócie i kvalitu. Hlavná náplň turnaja – dostať deti na futbalové trávniky bola naplnená. Do turnaja sa aktívne zapojilo viac ako  270 detí, čo je rekord v histórii turnaja.  

Na záver turnaja odovzdal člen VV OBFZ Žilina p. Jozef Hreus  všetkým účastníkom darčekové predmety a ocenenia pre najlepších hráčov turnaja.

Najlepší hráči turnaja:

najlepší  brankár -  Ján Janíček   - OŠK Nededza,

najlepší  hráč - Matúš Molko – TJ Rajecké Teplice,

najlepší strelec  s 15 gólmi -  Šimon Pobijak – TJ Hvozdnica.

Víťazom 4. ročníka turnaja sa stalo družstvo TJ Rajecké Teplice, ktoré si až v záverečnom zápase zabezpečilo prvé miesto v tomto turnaji.

Konečné poradie družstiev:

TJ Rajecké Teplice

TJ Hrabové

TJ Hvozdnica

OŠK Rosina I

TJ Bánová

TJ Varín

OŠK Nededza

FŠ Juventus  I

TJ Bytčica

TJ Zbyňov

MŠK Žilina

OŠK Stráňavy

OŠK Rosina II

FK Strečno

FŠ Juventus II

TJ Kotrč. Lúčka

KŠK Žilina

OFK Teplička n/Váhom


Hlavný cieľ  turnaja, tak ako to zdôraznil v záverečnom príhovore predseda TMK pri ObFZ Žilina p. Capko, dostať deti na športové ihriská, bol naplnený. Pán Capko na záver poďakoval trénerom , rodičom , starým rodičom, funkcionárom, rozhodcom a organizátorom turnaja za spoluprácu.

Všetci sa už tešíme na ďalší 5. ročník turnaja prípraviek v roku 2019.


Autor: Jozef Hreus- preds. OU pri ObFZ Žilina

Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza Autor:obfzza / Zdroj:obfzza
Prečítané: 90x